The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Joi Apr 25, 2024 2:00 pm


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 8 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: primu proiect al meu cu galene de casti :)
MesajScris: Dum Oct 30, 2005 11:21 am 
cred ca nu mai are rost sa va zic ce si de unde sunt luate difurile, incintele nu au fost calculate ca la carte au fost facute la plesneala ,dar se aud destul de binisor,oricum o sa va arat pe viitor la ce lucrez acum cu difuri de la PAudio E12-100S. http://tinypic.com/f3id6h.jpg

am dat in ele cu un amplificator nemtesc ceva mai veki 2*35w
dupa aceea am le-am pus pe un TEchnics 4*100w daca vreti s ale admirati o sa le postez in sectiune a diverse unde ne expunem instrumentele muzicale


Sus
  
 


 Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Oct 30, 2005 5:29 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Vin Oct 28, 2005 5:43 pm
Mesaje: 708
Localitate: Oradea
Bulky omule
Nu mai posta linkuri aiurea, verificale sa vezi dak merg
ca 80 % din ele nu is bune. Dak nu se deschid din cauza mea imi cer scuze, dar totusi verifica sa vezi dc nu merg ca as vrea sa vad boxele si celelalte poze postate de tine.

Cu respect
Bogdan


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Oct 31, 2005 10:45 am 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Sâm Oct 29, 2005 2:00 pm
Mesaje: 36
Localitate: navodari
stiu man problema ca e enervanta treaba dar cum iti explici treaba ca le-am facut upload si am intrat timp de cateva ore seara si erau ok se puteau vedea iar dimineata cand am ajuns la munca , am intrat pe forum ptr a vedea noi posturi nu se mai vedea nici o poza inclusiv avatarul. aici e dilema.


scuzati daca am suparat pe cineva dar asta e situatia. incerc pe cat posibil de repede sa o remediez


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Noi 02, 2005 12:23 am 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Vin Oct 28, 2005 5:43 pm
Mesaje: 708
Localitate: Oradea
Stai linistit ca nu ai suparat pe nimeni. Si eu am postat niste poze acum seara sper sa mearga si dimineata :lol:

Salut


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Noi 15, 2005 11:35 am 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Sâm Oct 29, 2005 2:00 pm
Mesaje: 36
Localitate: navodari
hheee, am niste emotii mie ca iar nu o sa se vada cu toate ca am testa de 10 de ori, http://img457.imageshack.us/my.php?imag ... 0613xz.jpg
asta e primu meu proiect cu difuri de la k...N, foarte multumit de ele, e acu nush ce parere aveti voi ,


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Noi 15, 2005 11:37 am 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Dum Noi 06, 2005 9:34 am
Mesaje: 185
Localitate: Galati
bulky is dragute dar nu se vad prea bine :P


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Noi 15, 2005 8:59 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Vin Oct 28, 2005 5:43 pm
Mesaje: 708
Localitate: Oradea
Aceasi parere am si eu. Aprinde becu sau pune o lanterna pe ele:D


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Noi 16, 2005 12:11 am 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Sâm Oct 29, 2005 2:00 pm
Mesaje: 36
Localitate: navodari
hehe e un aparat foto naspa benq e300, nu prea face poze klumea seara kiar daca este lumina aprinsa, pe zi le face cel mai bine, dar ca sa vedeti mai bine dati monitoru pe culori mai deschis ca s ase vada bine


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 8 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România