The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Joi Mar 28, 2024 3:43 pm


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: FX 12
MesajScris: Joi Sep 17, 2015 9:29 am 
Neconectat
User

Membru din: Mie Apr 09, 2014 6:17 pm
Mesaje: 14
Localitate: Buzau
In primul rand tin sa va zic respectuos salutare tuturor.
De ceva timp lucrez la doua topuri fx12 si evident timpul fiind foarte limitat am cam intarziat cu finalizarea lor dar in cele din urma sunt aproape gata.
Pe aceasta cale tin sa ii multumesc prietenului meu Dinu Nicolae care si-a sacrificat din timpul lui pentru mine dar acum sa trecem la ale noastre.
Momentan am sa echipez un singur top si presupun ca stiti de ce "banii" :( dar am pus componente bune la recomandarea domnului Mircea.
SN12-mbII
BM-D750II
PH-2723
Stiu ca or sa vina critici ca de ce nu am facut incintele din ply dar din pacate banutii au fost destul de limitati si nu prea am avut de unde sa iau ply oricum greutatea nu este o mare problema ci sunetul.
Un test nu am facut inca pentru ca nu am inca filtrul dar cum imi ajunge o sa revin cu amanunte.
Acum sa las pozele sa vorbeasca dar nu va sfiiti sa veniti cu pareri, sugestii sau critici.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: FX 12
MesajScris: Lun Sep 12, 2016 9:41 am 
Neconectat
User

Membru din: Dum Iun 28, 2015 8:29 am
Mesaje: 31
Localitate: Magurele Ilfov
Au iesit foarte bine.Puteai sa pui si tu suruburi de culoare neagra pe spate dar nu asta ar fii cea mai mare problema :D.Intrebarea ar fii de unde ai gasit panoul cu dynacord si sistemul de montare la driver ? :D


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FX 12
MesajScris: Mar Oct 18, 2016 11:50 am 
Neconectat
User

Membru din: Mie Apr 09, 2014 6:17 pm
Mesaje: 14
Localitate: Buzau
Salut. Ai dreptate puteam sa pun suruburi negre dar nu am gasit atunci cand am inceput sa il fac. Panoul se gaseste si pe forum nu mai stiu exact unde iar suportul pentru driver il am daca nu ma insel de la DNA.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: dinu nicolae şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România