The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Vin Mar 29, 2024 1:03 am


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Reply sters
MesajScris: Dum Iul 31, 2011 9:06 am 
Neconectat
User

Membru din: Sâm Iun 25, 2011 2:43 pm
Mesaje: 4
Localitate: Baicoi
Ieri, am observat un topic al unui user de la vanzari in care era tras la raspundere ca nu are numele scris conform regulametului.
Era tras la raspundere de catre un domn Victor care se pare ca e si moderator. Pe de alta parte, acest domn Victor care l-a tras la raspundere, am observat ca insusi dansul nu respecta regulamentul.
Drept urmare, i-am adresat dansului acelasi paragraf ca si in cazul acelui user. Dar din cate se pare, postul meu a disparut, a fost sters cu rea intentie.

Eu, in momentu' in care am descoperit acest forum si am observat domeniul pe care se discuta aici, am crezut ca am ceva de invatat de la fiecare din voi. DAR, din cate observ se pare ca se practica in stil barbar CENZURA.
O singura mare rugaminte am la voi domnilor: daca nici voi NU RESPECTATI regulamentul impus de VOI, atunci de ce mai aveti pretentia de la noi sa il respectam? :roll:

Astept un raspuns pertinent din partea celor ce conduc aceasta comunitate si sa nu apeleze la simpla stergere a acestui topic, pentru ca, in acest caz, vor da dovada de slabiciune si inseamna ca nu poseda simtul raspunderii.

Multumesc,
Manea Radu.


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: Reply sters
MesajScris: Dum Iul 31, 2011 12:12 pm 
Neconectat
Director General 0766332366
Director General  0766332366
Avatar utilizator

Membru din: Joi Oct 27, 2005 7:33 pm
Mesaje: 19817
Localitate: La sediu
Daca ai vreo problema de discutat cu vreun moderator trebuie sa folosesti PM in caz contrar esti Offtopic iar postul este sters conform regulamentului.

In principiu sectiunea de anunturi publicitate are valoare nula pentru buna functionare a acestui forum deci pe mine personal ca si proprietar , nu ma intereseaza . In conditiile in care ai doar doua post-uri nu cred ca esti in masura sa ne dai lectii de corectitudine.

_________________
ing. Mircea Bartic
Director general

Poweraudio Romania
Drumul Tarpiului, Nr.30, Bistrita, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0766332366
E-mail: office@poweraudio.ro
www.poweraudio.ro
facebook.com/poweraudio.romania


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Reply sters
MesajScris: Lun Aug 01, 2011 4:06 pm 
Neconectat
Ultramoderator
Ultramoderator
Avatar utilizator

Membru din: Dum Iul 04, 2010 3:36 pm
Mesaje: 2679
Localitate: Bucuresti Romania
manea_radu scrie:
Ieri, am observat un topic al unui user de la vanzari in care era tras la raspundere ca nu are numele scris conform regulametului.
Era tras la raspundere de catre un domn Victor care se pare ca e si moderator. Pe de alta parte, acest domn Victor care l-a tras la raspundere, am observat ca insusi dansul nu respecta regulamentul.
O singura mare rugaminte am la voi domnilor: daca nici voi NU RESPECTATI regulamentul impus de VOI, atunci de ce mai aveti pretentia de la noi sa il respectam?
Astept un raspuns pertinent din partea celor ce conduc aceasta comunitate si sa nu apeleze la simpla stergere a acestui topic, pentru ca, in acest caz, vor da dovada de slabiciune si inseamna ca nu poseda simtul raspunderii.
Multumesc,
Manea Radu.

Datorita unui motiv bine intemeiat , exista o derogare pentru mine .
Dar voi schimba in curand acest lucru , pentru a da un exemplu pozitiv tuturor si sper sa se inteleaga ca este foarte important sa respectam si sa aplicam regulamentul forumului nostru .
Cine are doar interese economice personale si nu respecta regulamentul , nu participa cu nimic la zestrea tehnica a forumului cu contributii personale privind constructia si / sau exploatarea unor echipamente electroacustice nu cred ca este indreptatit sa arate cu degetul..........Daca userul in discutie si-a modificat conform regulamentului numele si locatia , este oricand binevenit . Dar daca isi modifica in deradere numele fiind atentionat in prealabil , inseamna ca trebuie sa isi vanda saxofonul doar pe okazii......pentru ca in mod constient incalca regulamentul de care a luat la cunostiinta atunci cand s-a inregistrat pe forum !
Nu imi voi schimba username-ul acum ca sa nu creada cineva ca fac acest lucru sub presiune..........
Consider discutia lamurita si incheiata .
Oricine este inregistrat pe forum va trebui sa respecte regulamentul .
Fara negocieri , obiectii sau comentarii inutile .
Forumul acesta este un forum privat si pentru acest motiv regulamentul acestui forum este lege .
Acum sper ca intelegeti si totul este clar !

_________________
Excelența face diferența

High
Performance Un produs unicat de o calitate deosebita si construit din pasiune
Audio


Leonardo Fibonacci : F(n) = F(n–1) + F(n–2)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Reply sters
MesajScris: Lun Aug 01, 2011 7:04 pm 
Neconectat
Director General 0766332366
Director General  0766332366
Avatar utilizator

Membru din: Joi Oct 27, 2005 7:33 pm
Mesaje: 19817
Localitate: La sediu
HPAvictor are derogare de la utilizarea numelui real din motive ce tin de natura muncii sale.
Este un caz singular .

_________________
ing. Mircea Bartic
Director general

Poweraudio Romania
Drumul Tarpiului, Nr.30, Bistrita, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0766332366
E-mail: office@poweraudio.ro
www.poweraudio.ro
facebook.com/poweraudio.romania


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România