The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Joi Apr 25, 2024 3:38 pm


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 186 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Dum Ian 30, 2011 8:40 pm 
Neconectat
User

Membru din: Vin Noi 18, 2005 8:32 am
Mesaje: 629
Localitate: timisoara
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Super tare.


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Lun Feb 14, 2011 12:14 pm 
Neconectat
Director General 0766332366
Director General  0766332366
Avatar utilizator

Membru din: Joi Oct 27, 2005 7:33 pm
Mesaje: 19820
Localitate: La sediu
Animalele se plimba cu avionul. Rata ii da o palma ursului si spune:
- Da, ba, o tigara! Ursu se executa.
Dupa 5 minute iar:
- Da, ba, un foc! Ursu ii da.
Din spate, vulpea sa se dea si ea rotunda, ii da o palma ursului si ii cere o tigara.
Ursu se enerveaza, ia rata si vulpea si le arunca pe geam.
In cadere libera intreaba rata pe vulpe:
- Vulpe stii sa zbori?
- Nu!
- Si atunci de ce faci figuri in avion?

_________________
ing. Mircea Bartic
Director general

Poweraudio Romania
Drumul Tarpiului, Nr.30, Bistrita, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0766332366
E-mail: office@poweraudio.ro
www.poweraudio.ro
facebook.com/poweraudio.romania


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Lun Feb 14, 2011 1:53 pm 
Neconectat
User

Membru din: Mar Feb 16, 2010 6:09 pm
Mesaje: 786
Localitate: otelu rosu
intr-un elicopter......2 pasageri se pun la discutii.dupa un timp unul il intreaba pe celalalt:
-Mai....ce-o fi aia de sus cu 4 brate?
-Instalatia de climatizare.
-Cum ti-ai sat seama?
-Am fost pe faza.Cand s-a oprit aia.....pilotul a inceput sa transpire

_________________
0747186474


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Mie Feb 16, 2011 10:15 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Dum Iul 26, 2009 1:41 pm
Mesaje: 699
Localitate: Braila
Ion si Maria erau gradinari. Intr-o zi se intalnesc ei pe ulita si Maria zice: - Mai Ioane, cum faci tu ca la tine rosiile sunt mai rosii ca ale mele? Ca si eu le ud, si eu le ingrijesc, sunt rosii, dar parca tot a tale-s mai rosii ca ale mele. - Apoi fa Marie, sa stii ca-i un mare secret aicea: sa stii tu de la mine, ca eu in fiecare dimineata cand ies sa le ud, ies in pielea goala. Si cand ma vad rosiile, tate se inrosesc de rusine, si asa raman. Pleaca Maria bucuroasa ca a aflat marele secret si se intalnesc peste vreo doua saptamani: - Ei, cum ii fa Marie, inrositu-s-au rosiile? - Apai mai Ioane, rosiile tat asa or ramas, da in schimb mi s-or facut niste castraveti, de mai mare dragul

_________________
PROGRESUL OMENIRII SE DATOREAZA OAMENILOR DE STIINTA, FILOZOFILOR SI NU CELOR CARE BAT MATANII PRIN BISERICI , CELOR CARE BAZAIE LA ZIDUL PLANGERII SI NICI CELOR CARE TAIE FRUNZA LA CAINI
Honda The power of dreams
esentele tari se tin in sticle mici


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Vin Feb 18, 2011 4:11 pm 
Neconectat
User

Membru din: Vin Feb 18, 2011 4:03 pm
Mesaje: 1
Isi suna un tip seful si-i spune ca nu poate sa
vina la servici pt. ca este bolnav!!!
Seful il intreaba ce are, la care tipul raspunde ca are
glaucom anal. Cum domnule, ce-i aia glaucom anal?
Pur si simplu nu pot sa-mi vad curul mergand astazi la servici!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Mie Mar 16, 2011 10:10 am 
Neconectat
Director General 0766332366
Director General  0766332366
Avatar utilizator

Membru din: Joi Oct 27, 2005 7:33 pm
Mesaje: 19820
Localitate: La sediu
Ardeleanul la şcoală îi spune profesorului că el vrea să înveţe ebraica. Profesorul: - De ce tocmai ebraica? - Păi cînd am să mor şi am să ajung în Rai, să pot vorbi cu Dumnezeu. - Şi dacă ai să ajungi în Iad? - Păi română ştiu bine!

_________________
ing. Mircea Bartic
Director general

Poweraudio Romania
Drumul Tarpiului, Nr.30, Bistrita, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0766332366
E-mail: office@poweraudio.ro
www.poweraudio.ro
facebook.com/poweraudio.romania


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Joi Mar 17, 2011 3:00 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Mie Mai 26, 2010 5:21 pm
Mesaje: 190
Localitate: Salaj
Tiganca merge la doctor,i-ar doctorul ii spune ca are laringita.Dupa aia daca tot ii era in drum merge si la un ginecolog care ii spune ca are cistita.Bulversata,cand iese afara il intraba pe sotul ei..tiganu:
-Auzi fa!?!?Ce o zis doctorii astia ca eu nu am inteles bine.
-II largita da cinstita!

_________________
Acelasi Mathy112


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Sâm Mar 19, 2011 12:33 pm 
Neconectat
User

Membru din: Mar Feb 16, 2010 6:09 pm
Mesaje: 786
Localitate: otelu rosu
barbatul se duce cu sotia la doctor.intra femeia ,doctorul o consulta si ii spune:
-Va rog sa il trimiteti pe sotul dvs la mine.trebuie sa ii spun diagnosticul.
iasa femeia si il trimite pe sot in cabinet.aici doctorul ii spune:
-Domnule....e grav.daca nu va regulati nevasta de 5 ori pe noapte.....VA MURI
Iasa sotul afara si nevasta il intreaba:
-Ce-a zis doctorul
-Ca vei muri cat de curand

_________________
0747186474


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Sâm Mar 19, 2011 4:25 pm 
Neconectat
Ultramoderator
Ultramoderator
Avatar utilizator

Membru din: Vin Oct 28, 2005 10:31 pm
Mesaje: 1144
Localitate: Constanta
:lol: :lol: :lol:

_________________
MIXCLOUD - SOUNDCLOUD - FACEBOOK


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Joi Mai 05, 2011 10:29 pm 
Neconectat
Moderator
Moderator
Avatar utilizator

Membru din: Dum Ian 25, 2009 1:58 am
Mesaje: 517
Bula moldovean intreaba o colega:
- Stii limba engleza ?
- Da, spune colega.
Atunci zice Bula:
- Zi si mie cum se spune : gheata, ceai, picior ?
- Ice, tea, foot ! :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Vin Mai 06, 2011 9:27 am 
Neconectat
User

Membru din: Vin Iul 11, 2008 10:08 pm
Mesaje: 192
Localitate: BUCURESTI
O gagica bine, comanda un sifonier. Vine muncitorul, monteaza sifonierul si pleaca. Gagica da telefon la firma:
- Domnule, cand trece tramvaiul pe strada, scartie sifonierul din toate balamalele.
- Ok, trimitem muncitorul sa il mai stranga, probabil ca s-a mai lasat.
Vine muncitorul, face treaba si pleaca. A doua zi, gagica telefoneaza din nou la firma; aceeasi problema.
Vine iar muncitorul, iar strange suruburile si pleaca.
A treia zi, gagica din nou reclamatie: "cand trece tramvaiul prin fata casei, scartie rau sifonierul!"
Vine iar muncitorul, furios:
- Spune doamna, care e treaba!
- Domnule, eu vin de la servici, ma dezbrac, bag hainele in sifonier, si cand trece tramvaiul scartaie sifonierul.
-OK, zice muncitorul. Se dezbraca, baga hainele in sifonier si intra in el sa vada ce scartaie.
Apare sotul doamnei. Se dezbraca, si cand deschide sifonierul, in el muncitorul dezbracat.
- Ce faci dom'le aici?
- Daca iti spun ca astept tramvaiul, ma crezi?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Mar Mai 10, 2011 3:56 pm 
Neconectat
User

Membru din: Mar Feb 16, 2010 6:09 pm
Mesaje: 786
Localitate: otelu rosu
vine barbatul acasa....Nevasta ii spune:
--barbate,s-a stricat robinetul
barbatul nervos raspunde:
--si ce vrei sa-i fac? sunt instalator?
si se pune sa doarma.
A 2-ua zi,vine acsa o vede pe nevasta ca spala vasele
--Ce faci draga?
--Spal vasele
--pai si....robinetul? Nu ai spus ieri ca nu merge?
--- ba da.dar l-am chemat pe vecinu sa il repare.Si mi-a spus ca plata......ori ma culc cu el,ori ii fac un tor
--Si ce tort i-ai facut?
--Pai ce... eu sunt cofetara?

_________________
0747186474


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Vin Mai 13, 2011 10:34 am 
Neconectat
User

Membru din: Vin Iul 11, 2008 10:08 pm
Mesaje: 192
Localitate: BUCURESTI
- De ce e masturbarea cea mai moderna metoda de satisfacere?
- Pentru ca e digitala!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Mie Iun 22, 2011 3:47 am 
Neconectat
Moderator
Moderator
Avatar utilizator

Membru din: Dum Ian 25, 2009 1:58 am
Mesaje: 517
Elefantul o întreabă pe cămilă: De ce ai sânii pe spate ?
Hmmm răspunde cămila, interesantă întrebare de la cineva căruia îi atârnă scula din moacă.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bancul zilei !
MesajScris: Mie Iun 22, 2011 3:59 am 
Neconectat
Moderator
Moderator
Avatar utilizator

Membru din: Dum Ian 25, 2009 1:58 am
Mesaje: 517
Exista jucatori care si-au facut un nume doar prin declaratiile pe care le-au dat in anii lor de fotbal.

1) "Nu cred ca am fi pierdut acest meci, daca s-ar fi terminat 1-1" , Uli Hoeness, manager Bayern Munchen

2) "Milan sau Madrid, important e sa fie din Italia!" - Andreas Moller, fost international german

3) "Situatia este fara iesire, dar nu e critica." - Stefan Effenberg, fost international german

4) "Sper ca acest meci sa nu ramana singurul meu debut la nationala!" - Sebastian Deisler, jucator la Bayern Munchen, declaratie acordata dupa meciul sau de debut, unicul, in echipa nationala

5) "Omul este o persoana umana" - Gheorghe Hagi

6) "Copii, mergeti la scoala, ca si scoala e buna la ceva!" - Gheorghe Hagi

7) "Meritul pentru titlul castigat de Steaua e 50% al lui Olaroiu si 50% al lui Protasov, dar cel mai mare merit e al meu" - Gigi Becali

8 ) "Dom'le, eu muncesc 24 de ore pe zi, iar uneori chiar si noaptea" - Mitica Dragomir

9) "Filosofia este o transcedentala propedeutica pentru sufletul bantuit de moarte al romanului" - Cornel Dinu

10) "Suporterii nostri sunt 80 la suta din Bucuresti si 40 la suta din provincie" - Ionel Danciulescu

11) "Sunt pesimist. Cred ca putem invinge Olanda" - Nicolae Mitea

12) "Nu pot sa spun ca am plans, dar mi-au dat lacrimile" - Cosmin Moti

13) "Jucatorii trebuie sa aiba mai multa mentalitate" - Victor Piturca

14) "Te faulteaza? Pai du-te, ba, la sah! Du-te la sah!" - Petre Grigoras

15) "Singura echipa care poate prinde CFR-ul din urma este DNA!" - Adrian Porumboiu

16) "El imi turna apa in cap, eu ce era sa fac? Sa stau ud, sa racesc si sa prind emenangita?" - Vasile Turcu

17) "N-avea cum sa-mi rupa Fane capu', am gat flexibil, sunt ca inspectorul Gadget" - Mihai Stoica

18) "Craiova e singura echipa care poate sparge cvartetul Steaua - Dinamo - Rapid" - Adrian Mititelu

19) "Muncitor Nicolita, foarte muncitor, dar terenul de fotbal nu e santier" - Cornel Dinu

20) "Daca nu dadea Ceahlaul 4 goluri, castigam noi cu 1-0!" (Ion Velea, membru al clubului Electroputere Craiova, dupa meciul Ceahlaul-Electro 4-1 disputat in campionatul 1994/95)

21) M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat. (Gigi Becali)

22) Gigi Netoiu: "Puteau sa castige ambele echipe, dar important este ca noi am luat 6 puncte"

23) Intrebat daca intentioneaza sa revina la Universitatea Craiova, desi semnase cu alta echipa pentru urmatorii doi ani, Sorin Cartu a raspuns:
"Conteaza mai putin hartiile. Stiti cum e, omul se 'indoaie' la bani si la femei. La mine nu e cazul la femei." (Sorin Cartu)

25) Gigi Becali: "Becali e un brand. Eu la Avicola Iasi pot sa fac pui Gigi Becali, daca vreau”

26) "Acest gol i-l dedic lui Ionut Badea, care a nascut azi-dimineata o fetita, iar golul i-l dedic lui." (Alexandru Baltoi)

27) "Situatia este fara iesire, dar nu e critica." (Stefan Effenberg, fost international german)

28) "Sper ca acest meci sa nu ramana singurul meu debut la nationala!"

(Sebastian Deisler, jucator la Bayern Munchen, declaratie acordata dupa meciul sau de debut, unicul, in echipa nationala)

29) "Noi suntem rapidisti din tata-n fiu, in afara de fiul meu, care e stelist." (Nicolae Vacaroiu)

30) "Putea fi 3-3!" (Ioan Sdrobis, antrenorul echipei FC Baia-Mare, dupa meciul Electroputere Craiova - FC Baia-Mare 8-1 disputat in campionatul1994/95)

31) Este incontestabila fortuirea ca romanul sa fie un strasnic luptator sarb. (Cornel Dinu)

32) "Nu stiu cate goluri ar trebui sa marcam ca s-o eliminam pe Betis. Cat mai multe ar fi suficiente." (Gabriel Bostina)

33) Gigi Becali: Da cine e dom'ne Nichita Stanescu asta? A adus mai multi bani decat mine in Romania?"

34) Ionel Ganea, ca om, e capabil sa infecteze pana si penicilina! (Marian Iancu)

35) "In mare acesta a fost un meci, care, daca s-ar fi desfasurat in alt mod, altul ar fi fost si rezultatul." (Eike Immel, portar Germania)

36) "Cred ca-i bateam pe nemti daca margam mai multe goluri decat ei, asa cred" (Gabi Tamas dupa Germania - Romania 3-1)

Claudiu Raducanu

-"Canicula a mai facut facut doua victime? Sper ca politia sa-si faca datoria si s-o prinda"
- A spus ca si-ar dori un apartament situat intr-un bloc-notes
- In perioada cind evolua in Spania, in timpul atentatului din 11 martie, Raducanu credea ca vede un film de actiune la posturile locale de televiziune
- Cind s-a transferat de la Electroputere la Steaua a primit salariul in dolari, ceea ce l-a facut sa regrete transferul, pentru ca la Craiova era platit in lei si lua mai multe bancnote
- Cind s-a transferat la "U" Cluj a socat cu prima sa declaratie: "Nu mi-am propus nici un gol. Niciodata nu mi-am propus sa inscriu. Care e in fata portii, s-o inscrie"


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 186 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 10 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România