The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Joi Mar 28, 2024 10:39 pm


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 18 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Mai 14, 2009 3:56 pm 
Neconectat
User

Membru din: Vin Feb 13, 2009 9:01 pm
Mesaje: 317
Localitate: cluj-napoca
m-ati inteles gresit. eu nu zic ca numa eu am o anumita piesa. Sa-ti dau un exemplu,,, am luat acuma aproximativ 9000 de piese (muzica populara) Dupa ce o sa le ascult toate, selectez cam 700 de piese maxim. Pe care am de gand sa le si folosesc.Daca eu iti zic tie..10 din piesele astea care is cele mai tari si pe care le pun la fiecare nunta, sansele sa le pui si tu de acum inainte sunt foarte mari si nu vrea sa am acelasi playlist ca si toata lumea. Si cred ca nici voi nu ati vrea asta. Cd-uri cumparate am in jur de 100 dar nu le mai folosesc oricum. Consider ca e foarte greu sa mergi la o nunta si sa pui house, dar totusi incerc unele piese si am descoperit cateva pe care publicul de peste 40 de ani danseaza foarte bine. Eu am riscat cand am pus piesa respectiva si erau sanse sa se uite toti la mine ca la felu' 4 dar a prins si totul a fost ok.Pentru fiecare piesa care am puso pentru prima data am avut emotii si nu m-a ajutat nimeni cu muzica sau cu alte sfaturi.Am mers la prima nunta in conditiile in care eu nu fusesem la o nunta in viata mea, nici macar ca invitat. Asa ca scuza-ma daca nu s-ar sa ajut pe toata lumea dar eu am muncit ca sa stiu ceea ce stiu si am facut destule nunti pe bani putini doar ca sa castig experienta. Si daca tot sunteti asa de darnici, spuneti-mi si mie care is piesele care va plac cel mai mult si le puneti de fiecare data..


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Mai 14, 2009 4:04 pm 
Neconectat
User

Membru din: Vin Feb 13, 2009 9:01 pm
Mesaje: 317
Localitate: cluj-napoca
am citit piesele puse acolo si vreau sa zic cum e la cluj sau cum e la mine:P
trenuletul- Tnn-La cucaracha
podul schroot nach-zuppa romana
si asa alt moment de dans general (in grup) Chama-Meneaito
de rednex pun doar- cotton eyed joe si se danseaza normal adica dansul ala cand se tin de mana si se invart


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Muzica pentru petreceri
MesajScris: Dum Oct 21, 2018 8:19 am 
Neconectat
User

Membru din: Dum Oct 21, 2018 8:14 am
Mesaje: 1
Bunaaa,

De curand am avut botezul celui mic.
A fost destul de greu sa gasesc ceva pe gustul meu dar care sa placa si invitatilor.
Am ales o trupa,live,care a cantat mai "detoate".
Cu ajutorul unei prietene m-am descurcat muuuult mai usor :mrgreen:
Mi-a aratat aceasta platforma https://www.boogit.ro/s/music-band si totul a decurs natural.
V-am lasat linkul,poate va ajuta si pe voi :D


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 18 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România