The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Vin Mar 29, 2024 11:40 am


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 17 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Mar 12, 2010 8:33 am 
Neconectat
User

Membru din: Mie Ian 20, 2010 8:29 pm
Mesaje: 79
Parerea mea este ca amandoi sunteti vinovati intr-o anumita masura si nu ma intelegeti gresit.. vinovati in sensul ca... daca nu iti raspunde trebuia sa iti dea omu banii pe transport bla bla sau anuntai imediat ce si cum.
Si giubega trebuia sa raspunda pe mess sau mail sau nust unde. Cel mai bine va impacati cu ideea sa intamplat si asta este.... cu posta romana este posibil orice.


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: problema cu userul giubega
MesajScris: Lun Mai 02, 2016 7:14 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Mar Ian 25, 2011 9:37 am
Mesaje: 535
Localitate: Targovcity
Daca Giubega era serios cum multi incearca sa-l scoata, trebuia sa treaca zilnic pe la oficiul postal sa se intereseze de colet. In plus, cu siguranta trebuia sa raspunda la mesaje sau telefoanele pagubitului. Dar, cand te faci ca ploua, atitudinea asta cam spune tot. Recent am patit-o si eu cu acest user, care urma sa-mi trimita prin curier vreo 12m de mocheta+burete fonotransparent. Dupa ce i-am scris adresa de livrare, mi-a zis ca o sa puna coletul cat mai urgent. Au trecut vreo 30 de zile de atunci, timp in care nici nu s-a mai sinchisit sa imi raspunda la mesajele private care i le-am lasat pe forumul vecin. De citit le citea, dar probabil timpul lui este prea costisitor ca sa-mi dea un raspuns de genul: "nu mai astepta mocheta, pentru ca nu ti-o mai vand tie pentru ca nu-mi place moaca ta....sau orice alt motiv". M-a lasat cu ochii-n soare si mai naspa era ca promisesem la 2 clienti ca le mochetez boxele si i-am pus si pe ei sa astepte degeaba.

_________________
0766710585____Billy
Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor....totusi nu sunt prea sigur despre cea a universului! (Einstein)


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 17 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România