The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Joi Mar 28, 2024 3:57 pm


Ora este UTC + 2


Reguli forum


Accesează link-ul pentru a putea vedea regulile forumului



Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: vand sistem audio
MesajScris: Mar Mar 16, 2021 12:09 pm 
Neconectat
User

Membru din: Sâm Noi 08, 2014 10:43 pm
Mesaje: 3
8 hornuri 1850 cu difuzoare ds18-el
4 hornuri hd15
8 hornuri medii joase
12 horniri medii inalte cu difuzoare celestion
8 hornuri inalta 2 inch cele mai mari care pot fi gasite
3 roboti martin spot 4 coemar wash msd575
2 lumini urmarire
10 rackuri intre 12 si 30 u
Crossovere si amplificatoare capabile sa duca tot sistemul
Diverse alte caseuri pentru lumini cabluri etc
Nu sunt dispus sa vand basii separat pentruca nu mai pot vinde restul sunt dispus si la diverse schimburi
Pretul se discuta daca exista ineresati de asa ceva eu unul nu mai fac fata cu chiria si vreau sa renunt 0722510572


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: vand sistem audio
MesajScris: Mar Mar 16, 2021 7:15 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Sâm Iul 26, 2008 3:31 pm
Mesaje: 568
Localitate: iasi
Ce amplificatoare ai la vanzare?

_________________
mixer - yamaha mg102c, phonic xp2000b,behringer ep1500,cx2310, subwoofer c18-650el , sateliti: e10-200s+ d202ti


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vand sistem audio
MesajScris: Sâm Mar 27, 2021 11:39 am 
Neconectat
User

Membru din: Sâm Noi 08, 2014 10:43 pm
Mesaje: 3
nu sunt firma dar oricum nu are importanta pentru ca eu incerc sa scap de toate la macar un sfert de pret nu sa vand pe bucati
Mai am si vreo 4 mixere sondktaft analogic de 32 aproape nou cu sursa si efecte externe un montarbo de 24 un alt soundkraft digital tot de 32 un model ceva mai vechi si altele mai mici De asemenea as scapa si de un mercedes sprinter dupa ce scap de sistem...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vand sistem audio
MesajScris: Lun Mar 29, 2021 7:20 am 
Neconectat
Ultramoderator
Ultramoderator
Avatar utilizator

Membru din: Mar Feb 07, 2006 12:52 pm
Mesaje: 1484
Localitate: Timis Country
adytimofte scrie:
nu sunt firma dar oricum nu are importanta pentru ca eu incerc sa scap de toate la macar un sfert de pret nu sa vand pe bucati
Mai am si vreo 4 mixere sondktaft analogic de 32 aproape nou cu sursa si efecte externe un montarbo de 24 un alt soundkraft digital tot de 32 un model ceva mai vechi si altele mai mici De asemenea as scapa si de un mercedes sprinter dupa ce scap de sistem...

Salut. Cred ca ar trebui sa detaliezi putin ce ai de vanzare, si sa pui si niste poze cu ceea ce vinzi.
Ca sa poti vinde mai repede, si la un pret bun, macar o parte, ar trebui sa "dezasamblezi" sistemul si sa-l vinzi pe bucati. Cam greu sa gaesesti(dar nu si imposibil) clienti pentru tot sistemul.

_________________
|Dr007|


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România