The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Sâm Apr 20, 2024 3:58 am


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 84 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Sâm Iul 28, 2007 12:34 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Sâm Feb 03, 2007 10:33 am
Mesaje: 62
Localitate: Simleu Silvaniei
Am trimis mail la and-roll ...

Cod:
Preturile afisate pe site sunt cele reale, dar din pacate momentan nu este pe stoc.

----- Original Message -----
From: Bogdan
To: office@and-roll.ro
Sent: Friday, July 27, 2007 6:08 PM
Subject: Pret real..


As dori sa stiu care e pretul real al acesti masini de fum : http://www.and-roll.ro/product.php?&productId=664 ? Am vazut ca e 50 RON dar mi se pare prea putin..


Deci puteti sa cumparati ca e doar 50 de Ron :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului:
MesajScris: Sâm Iul 28, 2007 9:28 pm 
Neconectat
User

Membru din: Lun Aug 28, 2006 2:18 pm
Mesaje: 288
Localitate: Sf.gheorghe/ Timisoara
Bibo stiu ca si asta e antari. Si mie mi-sa parut prea ieftin si am cautat pe alt site http://www.discozone.ro/catalog/Masini- ... 311,1.html Acum nu stiu care este pretul real. In fine daca cumparati si e 50 RON va rog sa ma anuntati cumpar 10 bucati :).


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Sâm Iul 28, 2007 11:47 pm 
Neconectat
User

Membru din: Sâm Iul 15, 2006 8:52 am
Mesaje: 367
Localitate: Roman(Iasi)
cred ca e vorba de 500ron http://www.musik-service.de/PA-Licht-AN ... 896de.aspx

_________________
Forget the silence !!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Iul 29, 2007 2:21 am 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Sâm Feb 03, 2007 10:33 am
Mesaje: 62
Localitate: Simleu Silvaniei
gicabobo scrie:


care parte n`ai inteles`o din faptul ca am trimis mail si mi-au zis ca e 50 RON pretul masinii de fum ?

Off-topic : Acu am ajuns de la Zilele Zalaului .. Putin sub asteptarile mele ...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Iul 29, 2007 10:17 am 
Neconectat
User

Membru din: Sâm Iul 15, 2006 8:52 am
Mesaje: 367
Localitate: Roman(Iasi)
ok atunci cand apare pe stoc imi iau 20 de bucati .

_________________
Forget the silence !!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Iul 29, 2007 11:32 am 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Lun Aug 21, 2006 10:25 am
Mesaje: 567
Localitate: Cluj-Napoca
bibo scrie:
Off-topic : Acu am ajuns de la Zilele Zalaului .. Putin sub asteptarile mele ...

ce-i sub asteptari? mizeria si aglomeratia? sau cum a sunat sistemul audio pe niste trupe :roll:
nu am stat in fata scenei ca nu aveam de ce, am trecut doar pe-aproape ca mergeam in alta parte. oricum sistemul audio fata de alti ani in care se auzea pana la mine acasa si bubuia tot in piata.. mai mult de 20-30% nu cred ca a mers sistemu ala. da' mi se pare si normal, pt. ca lumea de prin zona nu poate dormi / odihni.
bibo: am fost si la Vama in Simleu, si acolo se auzea incet (oricum si locatia era mult mai mica) da' macar aveau un kick de numa.


Ultima oară modificat de Gizmo pe Dum Iul 29, 2007 12:08 pm, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Iul 29, 2007 12:05 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Vin Mai 05, 2006 9:39 pm
Mesaje: 3829
Localitate: Zalau/Cluj Napoca
bibo, esti din Zalau ?
dupa mine, sunetul a fost infect :) nu mi-o placut deloc ! suna aiurea. nici nu suna tare si nu mi se parea nici clar. am simtit lipsa de medii, mid bas, mediile joase. basii nu rupeau. dupa mine, suna mult mai fain sistemul ala mackie care era data trecuta ! 4 basi reflex de 18" pe o parte si 2 topuri ( nu stiu de care) dar sunau mai fain. cel putin mediile si basul.

_________________
VAND CUTII DE 10", CUTII DE BASI CUBO12 SI ALTE ACCESORII ! viewtopic.php?f=19&t=19164
SONORIZARI SI FOTOGRAFIERE PENTRU DIFERITE EVENIMENTE DE MICA, MEDIE SI MARE AMPLOARE.
http://www.facebook.com/FecheteIonutPhotography
Mail: fecheteionut88@yahoo.com


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Iul 29, 2007 12:17 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Lun Aug 21, 2006 10:25 am
Mesaje: 567
Localitate: Cluj-Napoca
bibo ii din simleu :D
poate mai trec asa deseara sa vad cum o sa sune, ca acuma vin ceva trupe, printre care si uriah heep. is curios daca o sa se auda ceva mai diferit (bine).


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Iul 29, 2007 1:03 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Sâm Feb 03, 2007 10:33 am
Mesaje: 62
Localitate: Simleu Silvaniei
Gizmo scrie:
bibo: am fost si la Vama in Simleu, si acolo se auzea incet (oricum si locatia era mult mai mica) da' macar aveau un kick de numa.


Sincer la vama nu am mai stat sa aud, dar cel putin la Voltaj rupea tot.. Au fost cei de la Volt Audio..Sper ca deseara o sa se auda mai bine

Kenwood sunt de aceeasi parere cu tine.. Anii trecuti se auzea mult mai tare si mai frumos ...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Ian 31, 2008 7:22 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Vin Oct 28, 2005 6:09 am
Mesaje: 252
Localitate: Iasi
am achizitonat si eu un antari z80......
intrebarea e de unde iau lichid de fum bun si ieftin?
dar esenta de fum? inteleg ca fumul nu are miros doar de la lichid..... pentru miros ar trebui si esenta.
ma insel?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Ian 31, 2008 7:37 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Mie Sep 27, 2006 9:54 am
Mesaje: 1318
Da , iti trebuie si esenta pt fum , este la senia , si e foarte bun :wink:
Am mai avut ceva lichid , care l-am aruncat :? scotea fumul foarte incet , mai avea si un miros tampit :?
Cu asta de la senia , fum dens , debit de fum fluent :wink: , nu in valuri ca la celalalt :roll:
Un bidon de 5l te tine mult si bine :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Ian 31, 2008 7:53 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Vin Oct 28, 2005 6:09 am
Mesaje: 252
Localitate: Iasi
bine... senia...... are magazin on line.... ca mi-e greu sa trag o fuga de la iasi la bucuresti pentru un bidon....
eu ma refer pe undeva mai aproape sau pe net cumva..... desi nu prea ma inghesui de pe net caci transportul costa jumate din valoarea bidonului


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Ian 31, 2008 7:54 pm 
Sandu_Alex_999 scrie:
Un bidon de 5l te tine mult si bine :lol:


confirm si eu. il am deja deuna an si ii juamte. bine, nu l-am folosit sambata de sambata dar cred ca nici tu nu o sa-l folosesti


Sus
  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Ian 31, 2008 7:59 pm 
Neconectat
Moderator
Moderator
Avatar utilizator

Membru din: Joi Iul 06, 2006 7:41 pm
Mesaje: 1385
Localitate: Iasi
si eu mi-am luat un bidon de 5L dar eu l-am folosit la o sonorizare in aer liber si cam s-a dus cam 800ml-1L dar il foloseam nu gluma :)

_________________
===The sound must represent you===
Imagine

***Stefanev***


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Ian 31, 2008 8:10 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Mie Sep 27, 2006 9:54 am
Mesaje: 1318
Eu il am de vreo 4 luni cred , mai sunt vreo 400ml in rezervor la aparat :wink: sunt foarte multumit de el , dar imi pare rau ca nu am luat xt (extrem :lol: ) 8)
Imagine


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 84 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România