The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Joi Mar 28, 2024 1:48 pm


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Placaj in Iasi
MesajScris: Joi Apr 16, 2009 1:25 pm 
Neconectat
User

Membru din: Sâm Iun 10, 2006 11:20 pm
Mesaje: 156
Localitate: IASI
Salut
cum vad ca nu mai exista "coltul iesenilor" pe Forum postez aici urmatorul anunt, poate de interes pt multi :

PLACON AVANTAJ

DISTRIBUITOR DE
PLACAJ DIN LEMN DE MESTEACAN
REZISTENT LA UMIDITATE

PLACAJ CU FURNIR ESTETIC SI TEHNIC
PLACAJ TIP TEGO
PLACAJ FILMAT CU FILM FENOLIC
PLACAJ MELAMINAT
PLACAJ ANTIDERAPANT
PLACAJ LASERABIL
PLACAJ FURNIRUIT CU STEJAR

TEL +4 0232 230 873
FAX +4 0232 230 874
GSM +4 0733 323 222
E-MAIL placonavantaj@yahoo.com

BULEVARDUL NICOLAE IORGA NR. 7, BLOC K2
IASI - ROMANIA

Nu ma intrebati de preturi, n-am luat niciodata de la ei, dati si voi un telefon...

Pa


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului:
MesajScris: Sâm Noi 21, 2009 1:01 pm 
Neconectat
Moderator
Moderator
Avatar utilizator

Membru din: Joi Iul 06, 2006 7:41 pm
Mesaje: 1385
Localitate: Iasi
vad ca lumea nu prea se uita pe aceasta sectiune (nici eu nu prea, recunosc), si stirea asta e chiar binevenita :) Speram ca voi gasi in Baumax (s-a deschis pe 19 nov 2009 in Iasi) sa fie plywood, dar nu am gasit, in schimb este Tego la pretul de aprox 120Ron coala (daca nu ma insel).

_________________
===The sound must represent you===
Imagine

***Stefanev***


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Mar 16, 2010 11:36 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Dum Aug 03, 2008 10:40 pm
Mesaje: 46
Localitate: Iasi (-Gura Humorului-)
Am fost eu azi la Placon Avantaj si nu are decat de 9 mm pe stoc cu film fenolic si nu mai aduce decat pal melaminat de acum incolo. Se gaseste plywood de 18 mm, 13 straturi (are film fenolic pe el, dar nu e tego, e foarte usor si rezistent) la arabesque, langa metro. Debiteaza la orice dimensiune. Coala costa 155 de lei de 2,5 m x 1,25m. Debitatul costa 15 lei de coala, indiferent de cate taiaturi trebuie (poate vrea cineva sa faca rumegus :lol: ).
Dedemanul, Practiker, Selgros, Metro, sumedenie de depozite de materiale de costructii (din Dancu pana in Tomesti si din Copou in CUG) nu au deloc si nici nu stiu de e ala plywood.
Pentru cine are nevoie, sa stie sa nu caute....mie mi-a luat o zii intreaga.....


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Mar 19, 2010 6:16 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Mar Dec 30, 2008 10:18 am
Mesaje: 39
Localitate: Ploiesti
je22 scrie:
Am fost eu azi la Placon Avantaj si nu are decat de 9 mm pe stoc cu film fenolic si nu mai aduce decat pal melaminat de acum incolo. Se gaseste plywood de 18 mm, 13 straturi (are film fenolic pe el, dar nu e tego, e foarte usor si rezistent) la arabesque, langa metro. Debiteaza la orice dimensiune. Coala costa 155 de lei de 2,5 m x 1,25m. Debitatul costa 15 lei de coala, indiferent de cate taiaturi trebuie (poate vrea cineva sa faca rumegus :lol: ).
Dedemanul, Practiker, Selgros, Metro, sumedenie de depozite de materiale de costructii (din Dancu pana in Tomesti si din Copou in CUG) nu au deloc si nici nu stiu de e ala plywood.
Pentru cine are nevoie, sa stie sa nu caute....mie mi-a luat o zii intreaga.....



Stailinisti ca si pe la mine prin ploiesti nu am gasit asa ceva,doar in praktiker avea ceva gen tego.....dar in rest sunt camvarzamagazinele astea in materie de asa ceva si unde mai pui ca au si preturi foarte umflate.....


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Mar 22, 2010 11:26 am 
Neconectat
Ultramoderator
Ultramoderator
Avatar utilizator

Membru din: Dum Dec 03, 2006 12:46 am
Mesaje: 818
Localitate: Baia Mare/Cluj
Preturi timpit de mari,de exemplu intr-un magazin din Cluj (nu dau nume) de materiale de constructii,feronerii etc au preturi aberante si mai isi fac si reclama cu cele mai bune preturi,cele mai bune preturi de unde ,din Dubai?Am luat 16 piulite cu gheara M5 si 16 bucati M6 cu aproximativ 50ron,altundeva nu am gasit :?

_________________
Pump up the volume :D


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Mar 22, 2010 11:29 am 
Sound_seal scrie:
Preturi timpit de mari,de exemplu intr-un magazin din Cluj (nu dau nume) de materiale de constructii,feronerii etc au preturi aberante si mai isi fac si reclama cu cele mai bune preturi,cele mai bune preturi de unde ,din Dubai?Am luat 16 piulite cu gheara M5 si 16 bucati M6 cu aproximativ 50ron,altundeva nu am gasit :?



Baumax? :lol:


Sus
  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România