The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Vin Mar 29, 2024 1:04 am


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 7 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: FEEDBACK Clienti Nexus-Acoustics
MesajScris: Mie Dec 15, 2010 11:28 pm 
Neconectat
Director General 0766332366
Director General  0766332366
Avatar utilizator

Membru din: Joi Oct 27, 2005 7:33 pm
Mesaje: 19817
Localitate: La sediu
Deschid acest subiect in speranta ca unii din clientii care au cumparat boxe produse de noi in ultimii 7 ani de zile sa isi spuna parerea in legatura cu produsele achizitionate.

Acest chestionar ne va ajuta sa imbunatatim produsele noastre pe viitor precum si relatia noastra cu actualii si potentialii clienti.

ne intereseaza urmatoarele:

Citat:
1. Sunteti multumiti de achizitie de sunet de constructie, Etc. (va rugam sa prezentati situatia cat mai pe larg)

2. Cum considerati ca a fost comunicarea dintre firma noastra si dumneavoastra ca si clienti pe perioada tranzactiei?

3. Cum considerati ca a fost tratata problema ambalarii ?

4. Credeti ca pretul platit a fost justificat? Daca raspunsul este "NU", va rog explicati motivul

5. Ati mai cumpara de la noi pe viitor? Daca raspunsul este "NU", va rog explicati motivul



Va rog sa mentionati modelul de boxa achizitionat (sau cateva detalii in cazul in care nu este unul de serie)
Va rog sa mentionati perioada aproximativa in care ati achizitionat produsul.

Va rog nu postati daca nu sunteti client.


Va multumesc anticipat pentru eventualele raspunsuri.

_________________
ing. Mircea Bartic
Director general

Poweraudio Romania
Drumul Tarpiului, Nr.30, Bistrita, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0766332366
E-mail: office@poweraudio.ro
www.poweraudio.ro
facebook.com/poweraudio.romania


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: FEEDBACK Clienti Nexus-Acoustics
MesajScris: Mie Ian 05, 2011 3:43 am 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Sâm Noi 14, 2009 8:01 am
Mesaje: 77
Localitate: POPESTI LEORDENI
Salutare tuturor, in sfarsit mi-am facut si eu putin timp sa intru pe acest minunat forum pe care il tot citesc si rascitesc de vreo 2 anisori cam asa , am achizionat de la poweraudio difuzoare,drivere,filtre,si subwoofere, ce pot spune , am facut o configuratie cu 2 wn-r 15 drivere bmd450 si filtru dna,totul in incinte . si pot spune k de atunci am prins incredere in paudio si in poweraudio, am fost servit cu promtitudine ,dak asta se intampla in primavara 2010 si am ramas complet uitmit de cum se aud boxele mele cu paudio inside, am decis sa cumpar si 2 basi , modelul renumitii pulsar ,vroiam ceva puternic dar usor la transport, ce va pot spune despre acesti basii, i-am comandat iar in termen de vreo 2,3 saptamani comanda mi-a fost onorata, ambalatii bine de tot si fara nici ce-a mai mica zgarietura, singura mea mica problema sa-i zic asa si sper sa nu se supere nimeni de pe forum pe mine in special Mircea, a fost greutatea basilor, care in loc de 16 kg cum este specificat pe site la cantarire basii au 25 kg, insa se aud exceptional, si nu am renuntat la ei, se pot cara de 1 persoana si pe scari si peste tot, cam atat pana acum, am de gand in continuare sa comand de la poweraudio difuzoare filtre drivere pt a modifica si alte boxe, recomand cu incredere paudio si spun asta dupa 1 an de nunti ,baerame,petreceri,majorate in care am supus difuzoarele la grele incercari, pe curand...... :lol:

_________________
NU DOAR LAUTARII ISI PERMIT DYNACORD


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FEEDBACK Clienti Nexus-Acoustics
MesajScris: Mie Ian 05, 2011 6:04 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 18, 2006 7:34 pm
Mesaje: 277
Localitate: Suceava
Carabageac Laurentiu scrie:
care in loc de 16 kg cum este specificat pe site la cantarire basii au 25 kg, insa se aud exceptional, si nu am renuntat la ei, se pot cara de 1 persoana si pe scari si peste tot

Hmm ... daca ar fi avut 18-19 kg sa zicem ca erau intr-o marja acceptabila, dar 9 kg difernta ? Poate ca nu ai primit Pulsar. Sa speram ca Mircea o sa ne lamureasca, pentru ca si eu sunt interesat !

_________________
Unde muzica nu e, nimic nu e ...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FEEDBACK Clienti Nexus-Acoustics
MesajScris: Mie Ian 05, 2011 6:21 pm 
Neconectat
Director General 0766332366
Director General  0766332366
Avatar utilizator

Membru din: Joi Oct 27, 2005 7:33 pm
Mesaje: 19817
Localitate: La sediu
a fost vorba de alt plywood (mai greu)

dintr-o eroare interna nu s-a folosit plywood-ul ultrausor folosit uzual in pulsar

dezavantaj , putina greutate in plus
avantaj, mult mai rigid si mai rezistent la lovituri

_________________
ing. Mircea Bartic
Director general

Poweraudio Romania
Drumul Tarpiului, Nr.30, Bistrita, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0766332366
E-mail: office@poweraudio.ro
www.poweraudio.ro
facebook.com/poweraudio.romania


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FEEDBACK Clienti Nexus-Acoustics
MesajScris: Mie Ian 05, 2011 6:33 pm 
Neconectat
Admin
Admin
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 30, 2005 12:35 pm
Mesaje: 1819
Localitate: Tr.Severin
Birch plywood

_________________
Pot fi contactat telefonic in cazul ca nu raspund la mesaje: 0742/070.470.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FEEDBACK Clienti Nexus-Acoustics
MesajScris: Mie Ian 05, 2011 7:00 pm 
Neconectat
Director General 0766332366
Director General  0766332366
Avatar utilizator

Membru din: Joi Oct 27, 2005 7:33 pm
Mesaje: 19817
Localitate: La sediu
acest topic este destinat EXCLUSIV clientilor
Nu postati aici daca nu ati cumparat boxe nexus-acoustics indiferent de motiv.

_________________
ing. Mircea Bartic
Director general

Poweraudio Romania
Drumul Tarpiului, Nr.30, Bistrita, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0766332366
E-mail: office@poweraudio.ro
www.poweraudio.ro
facebook.com/poweraudio.romania


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FEEDBACK Clienti Nexus-Acoustics
MesajScris: Mie Ian 05, 2011 11:13 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Sâm Noi 14, 2009 8:01 am
Mesaje: 77
Localitate: POPESTI LEORDENI
Asa cum a zis si Mircea se pare k e un playwood mai ciudatel un pic, insa calitatea sunetului este de necontestat , calitate demna de numele Nexus-Acoustisc, nu vreau sa zice-ti ca fac eu reclama pe forum aici, ati vazut k am scris si de greutate,puteam prea bine sai ridic in slavi pe pulsari fara ca nimeni sa nu stie greutatea reala, recomand cu incredere basii ,pentru cei care ii folositi la nunti,majorate si etc, dupa 5 sonorizari cu ei pot spune k am facut o investite buna,astept cu nerabdare si pulsarii de 1800W aes , :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :mrgreen: ,macar 2 bucati sa ajunga si la mine , daca se vor produce pentru vanzare

_________________
NU DOAR LAUTARII ISI PERMIT DYNACORD


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 7 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România