The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Mar Apr 23, 2024 6:17 pm


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Pareri BOSE F1 Model 812 flexibile array plus F1 subwoofer
MesajScris: Vin Oct 30, 2015 5:39 pm 
Neconectat
User

Membru din: Mie Oct 07, 2015 10:34 pm
Mesaje: 5
Salut.
Ce parere aveti despre noul sistem Bose F1?


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: Pareri BOSE F1 Model 812 flexibile array plus F1 subwoof
MesajScris: Vin Oct 30, 2015 9:47 pm 
Neconectat
Director General 0766332366
Director General  0766332366
Avatar utilizator

Membru din: Joi Oct 27, 2005 7:33 pm
Mesaje: 19820
Localitate: La sediu
o smecherie de marketing , ca si precedentele. :roll:

_________________
ing. Mircea Bartic
Director general

Poweraudio Romania
Drumul Tarpiului, Nr.30, Bistrita, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0766332366
E-mail: office@poweraudio.ro
www.poweraudio.ro
facebook.com/poweraudio.romania


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pareri BOSE F1 Model 812 flexibile array plus F1 subwoof
MesajScris: Vin Oct 30, 2015 10:06 pm 
Neconectat
User

Membru din: Mie Oct 07, 2015 10:34 pm
Mesaje: 5
:D ... Multumesc pt raspuns Mircea.Oare sa nu " poata "ce spun spun ei despre ele?! Ai avut ocazia sa le auzi... ? Pe siteurile de afara am vazut ca mai tot le lauda ....
Multumesc anticipat


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pareri BOSE F1 Model 812 flexibile array plus F1 subwoof
MesajScris: Sâm Oct 31, 2015 5:59 pm 
Neconectat
User

Membru din: Mie Oct 12, 2011 12:17 pm
Mesaje: 221
Localitate: Sf Gheorghe
sistemul L1 cunosc,am folosit.noul model ,cred,ca e si mai super


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pareri BOSE F1 Model 812 flexibile array plus F1 subwoof
MesajScris: Mie Mar 23, 2016 1:36 pm 
Neconectat
User

Membru din: Mie Mar 23, 2016 1:30 pm
Mesaje: 1
Suna Incredibil de curat sistemul . am cantat pe el cu trupa completa in germania . si cu trupa (tobe chitari clape ) si cu trupa de populara (clape vioara + suflator ) . Le recomand din tot sufletul .
Cu toate ca se aud incredibil de curat si de bine nu le recomad celor care nu stiu sa cante (Dynacordistilor ) aceste boxe nu acopera greselile . Parerea mea este ca un muzician bun va putea demonstra cat de bun e iar unul prost poate se va hotara sa se reprofileze


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pareri BOSE F1 Model 812 flexibile array plus F1 subwoof
MesajScris: Sâm Dec 17, 2016 1:15 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Mar Ian 25, 2011 9:37 am
Mesaje: 535
Localitate: Targovcity
CristiB2 scrie:
Suna Incredibil de curat sistemul . am cantat pe el cu trupa completa in germania . si cu trupa (tobe chitari clape ) si cu trupa de populara (clape vioara + suflator ) . Le recomand din tot sufletul .
Cu toate ca se aud incredibil de curat si de bine nu le recomad celor care nu stiu sa cante (Dynacordistilor ) aceste boxe nu acopera greselile . Parerea mea este ca un muzician bun va putea demonstra cat de bun e iar unul prost poate se va hotara sa se reprofileze

L-am auzit aseara la petrecerea de firma unde lucrez, si confirm cele spuse mai sus de colegul Cristi. Sistemul chiar suna bestial (si chiar este putin spus) atat pe live cat si pe Dj-ala. Cred ca orice dj mobil care ar auzi acest sistem, s-ar "indragosti" pe loc si iremediabil. Pacat ca pretul este pe masura si destul de inaccesibil pentru multi dintre noi, dar daca as dispune de bani, nici n-as sta pe ganduri sa cumpar acest sistem.

_________________
0766710585____Billy
Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor....totusi nu sunt prea sigur despre cea a universului! (Einstein)


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România