The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Joi Mar 28, 2024 7:49 pm


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Phonic Powerpod K 12 +
MesajScris: Mar Mar 19, 2013 9:35 pm 
Neconectat
User

Membru din: Sâm Ian 28, 2012 10:10 am
Mesaje: 73
Localitate: Buhusi Bacau
Am in dotare acest powermixer ,cumparat de nou ,recent. Nu a facut nici un fel de problema ,"scutura" destul de bine 2 RCF art 315 i,un alt produs decent (parerea mea) de la Phonic.
Astept pareri de la cei care au lucrat cu acest model .

Imagine
Imagine
Imagine


Ultima oară modificat de valeanu maricel pe Mie Mar 30, 2016 5:31 pm, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: Phonic Powerpod K 12 +
MesajScris: Lun Sep 16, 2013 6:51 pm 
Neconectat
User

Membru din: Sâm Iul 11, 2009 12:28 pm
Mesaje: 843
Localitate: CAMPULUNG
ca monitor de scena eu folosesc o boxa biamplificata phonic inception 12A. clas d low frequencey 450w rms/ clas ab high frequency 200w rms , foarte multi muzicanti au ramas impresionati. mult peste boxe cu nume mari. atat nu stiu cat de fiabila este,insa o folosesc de peste sase luni si nu da semne de oboseala


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România