The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Mar Mar 19, 2024 4:20 am


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: wash cu display defect-cum se pot schimba setarile la el?
MesajScris: Mar Iun 27, 2017 3:48 am 
Neconectat
User

Membru din: Mar Iun 27, 2017 3:35 am
Mesaje: 1
salutare. am un mh wash (ca acesta: http://www.made-in-china.com/showroom/sandyluo5858/product-detaileKdQgXyOpbVi/China-36X10-LED-Moving-Head-Wash-Zoom-RGBW-LED-Wall-Wash-Light.html ) la care s-a stricat displayul (am imprumutat schela la cineva si asta e...); se poate cumva seta meniul printr-un program de calculator ? (eu,momentan am dmx normal,fara calculator,dar imi iau si dmx pt.pc/laptop); wash-ul a ramas pe adresa 33,dar mi-ar placea sa-l pot seta pe automat (deci sa nu mai treaca prin controller-ul dmx) si sa-i fac orice setare,dar nu din display-ul crapat...mersi...


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: wash cu display defect-cum se pot schimba setarile la el
MesajScris: Mie Iun 28, 2017 11:29 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Joi Mar 20, 2008 2:33 pm
Mesaje: 1962
Localitate: Iashingtown
sunt construite prea prost ca sa poti face asta din afara lui

cel mai bine il lasi asa si il folosesti ca atare

sau daca mai ai unul identic incerci sa butonezi concomitent UP / DOWN / ENTER / EXIT pana il duci in ce meniu vrei

_________________
aka. adi_0l06


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România