The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Sâm Apr 27, 2024 9:58 am


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: hai cu dj-alaaaa
MesajScris: Mar Iun 19, 2012 8:22 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Dum Dec 05, 2010 8:08 pm
Mesaje: 448
Localitate: Sibiu
Fişiere ataşate:
179189_345890492151616_1644211397_n.jpg
179189_345890492151616_1644211397_n.jpg [ 18.9 KiB | Vizualizat de 4609 ori ]
CIOBANOTECA=MANELOTECA


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: hai cu dj-alaaaa
MesajScris: Mar Iun 19, 2012 8:25 pm 
Neconectat
User

Membru din: Sâm Noi 26, 2011 2:33 pm
Mesaje: 376
Localitate: Bucuresti
hai cu maneaua sa ne facem damblaua =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hai cu dj-alaaaa
MesajScris: Mar Iun 19, 2012 9:13 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Joi Iun 21, 2007 2:58 pm
Mesaje: 795
Localitate: Botosani (Boston-City)
Banuiesc ca nu ati vazut discoteci la tara unde au pionner djm 900 sau 2000 si lasere la RGB + alte minuni si unde se aduna cam 1000 de oameni si unde pretentiile sunt ff mari .Foarte putini oameni sunt in stare sa reziste acolo,sincer.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hai cu dj-alaaaa
MesajScris: Mar Iun 19, 2012 11:29 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Dum Dec 05, 2010 8:08 pm
Mesaje: 448
Localitate: Sibiu
vor fi,dar din anuntul asta ce iti dai seama???


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hai cu dj-alaaaa
MesajScris: Mie Iun 20, 2012 10:16 am 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Joi Iun 21, 2007 2:58 pm
Mesaje: 795
Localitate: Botosani (Boston-City)
Ca ar cere un dj la tara la o discoteca cat de cat buna. Patronii de obicei sunt tarani care au muncit prin spania italia si si-au facut ,,club'' in sat si le-a iesit.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hai cu dj-alaaaa
MesajScris: Mie Iun 20, 2012 1:40 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Joi Mar 11, 2010 9:53 am
Mesaje: 196
Localitate: Bucuresti
Adam Alexandru scrie:
CIOBANOTECA=MANELOTECA


+1


Pentru mine "punatorul" de manele mizerabile nu este DJ (disc jockey) ... acum toti "manelistii" sariti-mi in cap :mrgreen:

_________________
NU imi este rusine ca sunt roman ! ... imi este rusine ca ALTII ... sunt romani !
Trebuie sa fi suficient de inteligent sa-ti dai seama ca esti prost !


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hai cu dj-alaaaa
MesajScris: Mie Iun 20, 2012 2:30 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Dum Dec 05, 2010 8:08 pm
Mesaje: 448
Localitate: Sibiu
de acord cu tine!!! mai am unele evenimente cand sunt calare pe mine ordinarii cu manele.ajung acasa cu capul patrat.vin cu telefoanele,nu ai piesa asta,ba asta .nu poti cere mai mult,asta e nivelul lor,nu au ''cultura muzicala'' pot spune asa.manelisti s-au nascut................manelisti mor


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hai cu dj-alaaaa
MesajScris: Mie Iun 20, 2012 4:11 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Joi Iun 21, 2007 2:58 pm
Mesaje: 795
Localitate: Botosani (Boston-City)
Aici aveti dreptate ,nu am ce zice ,nu e dj ,dar ca sa fii ,,dj'' de manele si house e greu. Cum a zis si alex sa vina toti cu telefonul la tine cu maneaua lui de neam prost ,numai nu iti vine sa iei un player sa il dai de cap.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hai cu dj-alaaaa
MesajScris: Mie Iun 20, 2012 6:44 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Dum Dec 05, 2010 8:08 pm
Mesaje: 448
Localitate: Sibiu
ce pot spune ca am avut parte de multe evenimente ''grele'' la care ai fi fost batut poate daca nu iti faceai treaba,mai ales pe sate,daca nu aveam experienta poate o luam in freza :lol: . eu sunt merg pe chestia ''MUZICA DE CALITATE'',dar deageaba,nu ai de unde sa cunosti cine iti vine la nunta,la botez sau la alte party-uri,acolo vin tot felul de oameni. incerc pe cat posibil sa evit meniul cu ''Salam'' ,in primul rand te faci pe tine de cacao,nu pe bolovanii care ii doare in 14,poate de la acel eveniment sa iti mai vina altul,sa te vada cineva si sa ii placa felul cum pui muzica si mai ales muzica de la acel eveniment,atmosfera :wink:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hai cu dj-alaaaa
MesajScris: Lun Iul 02, 2012 1:57 pm 
acolo sunt numai specimene salbatice, stiu de la cineva, la fiecare sfarsit de discoteca la sat oamenii aia se apuca la bataie ..chiar nu inteleg ce sa cauti acolo !


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: hai cu dj-alaaaa
MesajScris: Mie Iul 04, 2012 9:56 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Dum Dec 05, 2010 8:08 pm
Mesaje: 448
Localitate: Sibiu
am avut sambata o nunta langa SIBIU intr-un sat cu o formatie..........ce specimene crede-ti ca am avut??? 70% tigani :shock: ,am ramas masca cand am vazut,mireasa tiganca el roman stiu,m-au solicitat cei cu formatia sa colaborez cu ei,sa cante pe sculele mele..............awaiiiiiiiiii,apoi sa vedeti show-uri......am ajuns acasa varza, 90% manele m-au disperat,nu dansau pe altceva au intrat in sala in jur de ora 19 si pe la 06:00 am oprit muzica.de la astfel de evenimente ajungi praf acasa.nici mi-e nu imi comvine sa merg la cate un eveniment de genu,dar nu ai de unde sa stii ce fel de oameni sunt :(


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hai cu dj-alaaaa
MesajScris: Joi Iul 05, 2012 2:01 pm 
Neconectat
Ultramoderator
Ultramoderator
Avatar utilizator

Membru din: Dum Apr 12, 2009 5:30 pm
Mesaje: 589
Localitate: Urziceni
Adam Alexandru scrie:
am avut sambata o nunta langa SIBIU intr-un sat cu o formatie..........ce specimene crede-ti ca am avut??? 70% tigani :shock: ,am ramas masca cand am vazut,mireasa tiganca el roman stiu,m-au solicitat cei cu formatia sa colaborez cu ei,sa cante pe sculele mele..............awaiiiiiiiiii,apoi sa vedeti show-uri......am ajuns acasa varza, 90% manele m-au disperat,nu dansau pe altceva au intrat in sala in jur de ora 19 si pe la 06:00 am oprit muzica.de la astfel de evenimente ajungi praf acasa.nici mi-e nu imi comvine sa merg la cate un eveniment de genu,dar nu ai de unde sa stii ce fel de oameni sunt :(


Eu sunt obisnuit cu un astfel de program ... prin zona mea , nunta incepe la 20.00 si se termina a doua zi pe la 5.00 - 6.00 dimineata si asta cred ca din cauza numeroaselor feluri de mancare :lol: ... din cate am inteles eu, pe la Sibiu, nuntile incep la ora 14.00 si se termina undeva la ora 22.00, asa este??

_________________
Marco , Deejay Marco !!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hai cu dj-alaaaa
MesajScris: Joi Iul 05, 2012 2:59 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Dum Dec 05, 2010 8:08 pm
Mesaje: 448
Localitate: Sibiu
in Sibiu se mai fac si de noapte,dar la putine sali,eu am fost la tara.sunt si eu obisnuit dar uneori te mai si saturi de nebuni. :lol:. la 22 in nici un caz, nu am terminat niciodata la ora aia,ultima nunta avuta in Sb la restaurant sa terminat in jurul orei 00 si pana am strans sa facut in jur de ora 01:00 :wink:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România