The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Vin Mar 29, 2024 12:34 pm


Ora este UTC + 2


Reguli forum


Accesează link-ul pentru a putea vedea regulile forumului



Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Vând ecler dpa 1400 și boxe cu wn15r
MesajScris: Dum Feb 23, 2020 11:18 am 
Neconectat
User

Membru din: Mie Mar 09, 2011 8:21 pm
Mesaje: 79
Localitate: CRAIOVA
Bună ziua,nu am mai intrat pe acest forum de foarte multi ani,de când eram un împătimit al acestei zone.Îmi vând propriul sistem pe care îl foloseam la petreceri , la curte cu prietenii,dar acum trebuie sa îl dau pt ca vrea nevasta mea sa eliberez spațiul. Boxele și amplificatorul se prezintă foarte bine a fost folosit din cate îmi amintesc la 4 revelioane și câteva petreceri la curte, nu mai știu exact cate.
Detalii boxe:
Cutii pal trapezoidale vopsite negru;
Difuzoare wn15r,impecabile;
Drivere jbl/seleniul d220ti;
Filtre dna xpro2.
Incintele au fost asamblate la Severin la domnul Dan Niță unde le au mai fost puse grile metalice cat și sigle originale cu PA.
Amplificatorul ecler dpa 1400 este perfect funcțional și arata bine.
Preturi nu pot pune pt ca nu mai știu ce cota de piață au,dar daca cineva este interesat cu siguranță ne înțelegem pt ca vreau sa le dau,poze pe whatsapp,0745773582.
Sau dacă cineva ma poate ajuta cu niște preturi,I-as fi recunoscător! !!


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: Vând ecler dpa 1400 și boxe cu wn15r
MesajScris: Sâm Feb 29, 2020 6:44 pm 
Neconectat
User

Membru din: Mie Mar 09, 2011 8:21 pm
Mesaje: 79
Localitate: CRAIOVA
Surprinzător ,ca nimeni sa nu fie interesat de o putere AB pe mosfet,nu mai zic de acele boxe.Calitatea probabil este lăsată pe locul 2.Acum 6-7 se dădea instant acest sistem,probabil ca oamenii sau schimbat și acum este alt val.Valul în care mizeria de clasa D face legea,și probabil multi se chinuie ca din mixere sa obțină ceva sound si nu zgomot.Oricum clasa D eu personal as folosi o doar pe bas,practic pt ce a fost și conceputa.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vând ecler dpa 1400 și boxe cu wn15r
MesajScris: Lun Mar 02, 2020 4:29 pm 
Neconectat
User

Membru din: Mie Mar 09, 2011 8:21 pm
Mesaje: 79
Localitate: CRAIOVA
Ecler dpa 1400-1500 lei
Boxe-1700 lei


Fişiere ataşate:
IMG-20200225-WA0007.jpg
IMG-20200225-WA0007.jpg [ 125.1 KiB | Vizualizat de 3065 ori ]
IMG-20200225-WA0006.jpg
IMG-20200225-WA0006.jpg [ 124.53 KiB | Vizualizat de 3065 ori ]
Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România