The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Mar Mar 19, 2024 5:29 am


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 32 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

ati fi interesati de acest pachet ?
sunt interesat, mi se pare o idee buna 62%  62%  [ 95 ]
nu sunt interesat, nu as cumpara asa ceva 10%  10%  [ 16 ]
am trecut de nivelul asta, acest kit nu prezinta interes pentru mine 27%  27%  [ 42 ]
Voturi totale : 153
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Sondaj de opinie, va rugam votati
MesajScris: Lun Feb 21, 2011 10:50 am 
Neconectat
Ultramoderator
Ultramoderator
Avatar utilizator

Membru din: Joi Mar 27, 2008 7:49 pm
Mesaje: 1097
Localitate: Sogndal
Cu ce te deranjeaza ca Mircea ofera o solutie?

PS. Am vazut pe forumuri multe proiecte executate cu PAL rupt "de genunchi" (nu ca ar fi relevant in cazul de fata).

_________________
I am spirit, I am stone; and I am IMMORTAL!


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: Sondaj de opinie, va rugam votati
MesajScris: Lun Feb 21, 2011 11:01 am 
Neconectat
Ultramoderator
Ultramoderator
Avatar utilizator

Membru din: Joi Mar 27, 2008 7:49 pm
Mesaje: 1097
Localitate: Sogndal
Daca e pana acolo, ce face atelierul si nu face Mircea? Ori il taie Mircea, ori il taie atelierul, tu tot nu ai facut nimic. Care e diferenta? Ori iti face Mircea proiectul, ori iti alegi tu unul si-l dai la taiat, cu ce ai contribuit tu la proiect, care nici macar nu-i gandit de tine?

Daca e pana acolo cu DIY, taie PAL -ul cu fierastraul; sau mai bine ia-l la raspa, sa simti ca-i al tau; decupeaza gaurile cu bormasina din aia manuala sau mai bine cu un tirbuson. Sau mai bine zgarie-l cu unghiile pana faci gaura, ca doar e DIY.

_________________
I am spirit, I am stone; and I am IMMORTAL!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 32 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România