The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Joi Mar 28, 2024 11:28 pm


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: am nevoie de cineva care sa imi realizeze doua pcb uri!!!
MesajScris: Dum Apr 10, 2016 8:08 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Mie Mar 11, 2009 2:26 am
Mesaje: 222
Localitate: Slatina
salut,

cine se ofera sa imi faca si mie doua pcb uri din 4 cu tot cu piesele de pe ele, nu vreau ceva wow aratoase sau mai stiu eu ce..ceva simplu..

este vorba de un amplificator..nu dispun de timpul necesar si instrumentele necesare pentru a face acele pcb uri..

Am doua module, doar partea de atac, finalii i am dat jos, pentru ca am facut alte modificari..dar.. eu vreau partea de atac scoasa din acele doua module si refacute in dimensiuni mai mici deoarece acele doua module nu mai gazduiesc decat partea de atac atat si sunt mari ca dimensiuni si nu imi plac cum arata daca le montez acolo

tot pe fiecare din cele doua module de dimensiuni mici vreu sa mai fie si cate un modul cu partea de protectie ce consta intr un releu si partea lui electronira ..destul de simpla e (am doua module, una pentru fiecare parte de atac)
deci, vreau sa rezulte doua module de dimensiuni mici care sa gazduiasta fiecare partea de atac si modulul de protectie DC

voi trimite cele 4 module cu tot cu piesele electronice si voi realizati cele doua module cu tot cu piesele de pe cele 4 module puse de mine in pachet
daca totul e ok si puteti realiza astept pretul si persoana si eu voi da cateva dimensiuni si alte detalii daca mai este necesar


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: am nevoie de cineva care sa imi realizeze doua pcb uri!!
MesajScris: Lun Apr 11, 2016 6:26 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Mie Mar 11, 2009 2:26 am
Mesaje: 222
Localitate: Slatina
up


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: am nevoie de cineva care sa imi realizeze doua pcb uri!!
MesajScris: Mar Apr 12, 2016 11:42 am 
Neconectat
Director General 0766332366
Director General  0766332366
Avatar utilizator

Membru din: Joi Oct 27, 2005 7:33 pm
Mesaje: 19817
Localitate: La sediu
vezi ca era un user care avea la servicii anunt cu productie de PCB

_________________
ing. Mircea Bartic
Director general

Poweraudio Romania
Drumul Tarpiului, Nr.30, Bistrita, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0766332366
E-mail: office@poweraudio.ro
www.poweraudio.ro
facebook.com/poweraudio.romania


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: am nevoie de cineva care sa imi realizeze doua pcb uri!!
MesajScris: Mar Apr 12, 2016 4:37 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Mie Mar 11, 2009 2:26 am
Mesaje: 222
Localitate: Slatina
Mircea Bartic scrie:
vezi ca era un user care avea la servicii anunt cu productie de PCB

sunt.. stiu..am vorbit cu cativa dar oamenii doar le produc..dupa un anumit proiect/document etc..nu le si proiecteaza si pun piesele..
eu am nevoie in primul rand sa le proiecteze si sa le si faca..piesele pana la urma deslusesc eu sa le pun..


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: am nevoie de cineva care sa imi realizeze doua pcb uri!!
MesajScris: Joi Apr 21, 2016 12:22 pm 
Neconectat
Ultramoderator
Ultramoderator
Avatar utilizator

Membru din: Mar Feb 07, 2006 12:52 pm
Mesaje: 1484
Localitate: Timis Country
Sararu George scrie:
salut,

cine se ofera sa imi faca si mie doua pcb uri din 4 cu tot cu piesele de pe ele, nu vreau ceva wow aratoase sau mai stiu eu ce..ceva simplu..

este vorba de un amplificator..nu dispun de timpul necesar si instrumentele necesare pentru a face acele pcb uri..

Am doua module, doar partea de atac, finalii i am dat jos, pentru ca am facut alte modificari..dar.. eu vreau partea de atac scoasa din acele doua module si refacute in dimensiuni mai mici deoarece acele doua module nu mai gazduiesc decat partea de atac atat si sunt mari ca dimensiuni si nu imi plac cum arata daca le montez acolo

tot pe fiecare din cele doua module de dimensiuni mici vreu sa mai fie si cate un modul cu partea de protectie ce consta intr un releu si partea lui electronira ..destul de simpla e (am doua module, una pentru fiecare parte de atac)
deci, vreau sa rezulte doua module de dimensiuni mici care sa gazduiasta fiecare partea de atac si modulul de protectie DC

voi trimite cele 4 module cu tot cu piesele electronice si voi realizati cele doua module cu tot cu piesele de pe cele 4 module puse de mine in pachet
daca totul e ok si puteti realiza astept pretul si persoana si eu voi da cateva dimensiuni si alte detalii daca mai este necesar


Ai cumva si o schema electrica pentru minunea asta? Sau si asta trebuie sa o faca un user.

_________________
|Dr007|


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: am nevoie de cineva care sa imi realizeze doua pcb uri!!
MesajScris: Vin Apr 22, 2016 6:40 am 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Mie Mar 11, 2009 2:26 am
Mesaje: 222
Localitate: Slatina
nu, nu am.. :roll:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România